Jesteś tutaj: Strona główna  › Specjalizacje  › Medycyna i farmacja

MEDYCYNA I FARMACJA

Tłumaczenia związane z dziedziną jaką jest medycyna bez wątpienia należą do jedny z najtrudniejszych zleceń jakie przyszło nam na realizować. W przypadku tłumaczeń z zakresu medycyny i farmacji nie wystarczy już być doskonałym lingwistą ponieważ mamy do czynienia z tekstem związanym z wieloma skomplikowanymi terminami, które są znane przeważnie tylko przez ludzi, którzy są ściśle związani z tą dziedziną. Nasi tłumaczeni stale współpracują z ludźmi z branży farmaceutycznej, którzy doskonale znają terminologię związaną z branżą medyczną i farmaceutyczną. Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie realizować tego rodzaju zlecenia, a przetłumaczone przez nas teksty są zgodne z najnowszą terminologią.
 
Do klientów związanych z dziedziną medycyny i farmacji należą głównie renomowane firmy farmaceutyczne oraz znani i producenci sprzętów przeznaczonych do celów rehabilitacyjnych.
 
Mamy na końce cały szereg zrealizowanych tłumaczeń z zakresu farmacji oraz medycyny. Oto lista najważniejszych i zarazem najbardziej skomplikowanych projektów jakie udało nam się do tej pory zrealizować:
  • Charakterystyki środków leczniczych oraz ulotek dla pacjentów dla jednej z największych grup farmaceutycznych w Polsce.
  • Pozwolenia na wytwarzanie produktów leczniczych
  • Katalogi i opakowania dla produktów leczniczych
  • Artykuły opisujące perspektywy wykorzystanie specjalnych stopów w endoprotezach
  • Instrukcje obsługi dla różnych modeli wózków inwalidzkich i sprzętu do rehabilitacji