Jesteś tutaj: Strona główna  › Usługi  › Tłumaczenia

TŁUMACZENIA

Tłumaczenia specjalistyczne to zdecydowanie najtrudniejszy, ale i najciekawszy element naszej pracy. Na co dzień wykonujemy tłumaczenia specjalistyczne dla setek firm zarówno z kraju, jak i ze świata. Opracowujemy profesjonalne tłumaczenia instrukcji obsługi, tłumaczenia konsekutywne, tłumaczenia techniczne, tłumaczenia symultaniczne, farmaceutyczne, chemiczne, prawnicze, biznesowe oraz dokumenty związane z budową maszyn, urządzeń, procesów, norm, dopuszczeń do użytku itp. 
 
Oferujemy standardowe tłumaczenia w niemal wszystkich językach świata, jak również tłumaczenia uwierzytelnione. Każdy tłumacz, z którym współpracujemy posiada wymagane kompetencje językoweoraz zawodowe. 
 
Do każdego zlecenia dobieramy indywidualnie zarówno tłumaczy, jak i weryfikatorów, którzy są wyspecjalizowani w danej dziedzinie. Redakcja tekstów przeprowadzana jest przez osoby, które posiadają wysokie kompetencje oraz doskonałą znajomość języka docelowego. 
 
Tłumaczenia przysięgłe zarówno pisemne jak i ustne wykonuje się wówczas, gdy konieczne jest nadanie dokumentowi lub sytuacji strony formalnej akceptowanej przez organy administracji państwowej. Na co dzień wykonujemy tłumaczenia w kategoriach takich, jak: prawo, biznes, finanse, księgowość, medycyna, farmacja, budownictwo, chemia, biologia, energetyka, ciepłownictwo,, farmacja, ochrona środowiska, marketing, filmy, strony www, oferty, katalogi, literatura, instrukcje obsługi, elektronika i wiele innych.
Materiały do tłumaczenia mogą zostać dostarczone do naszych biur w każdym formacie np. faksem, mailem, na płycie CD, DVD, czy w formie papierowej.
 
W zależności od wymagań i przeznaczenia danego tekstu oferujemy trzy rodzaje tłumaczeń:
 
Pełen pakiet – profesjonalne tłumaczenie + weryfikacja + zapewnienie jakości
Dokładne zbadanie przedmiotu i dziedziny przed rozpoczęciem tłumaczenia jest bardzo istotne. Do każdego projektu oferujemy zbudowanie dedykowanej klientowi bazy terminologicznej. Profesjonalne tłumaczenie wykonane przez tłumacza, dla którego język docelowy jest językiem ojczystym. Dodatkowo zapewniamy usługę weryfikacji, która ma celu sprawdzenie stylu oraz spójności tekstu. To usługa polecana w celu sprawdzenia tekstu pod względem stylu i spójności, dlatego warto ją zastosować w przypadku materiałów firmowych czy tekstów marketingowych. 
 
Udoskonalona usługa tłumaczenia wraz z weryfikacją
Profesjonalne tłumaczenia, które oferuje nasza agencja są wykonane przez zawodowego tłumacza, dla którego język docelowy jest językiem ojczystym. Weryfikacja przetłumaczonego tekstu przez innego tłumacza w celu dodatkowego sprawdzenia poprawności stylu i spójności tekstu. Usługa zalecana jest w przypadku ważnych dokumentów handlowych, materiałów promocyjny i marketingowych, a także broszur i ulotek o produktach, itp.
 
Profesjonalne tłumaczenie
Tłumaczenie wykonane przez zawodowego tłumacza, dla którego język docelowy jest językiem ojczystym. Usługa zalecana jest przede wszystkim w przypadku krótkiej korespondencji biznesowej, ogólnych treści, podstawowych materiałów firmowych i prywatnych, itp.