Jesteś tutaj: Strona główna  › Usługi  › Weryfikacja i korekta

WERYFIKACJA I KOREKTA

Pragniemy zapewnić, że teksty naszych klientów są w 100% poprawne i spełniają wszystkie ustalone wymagania, dlatego nasza oferta obejmuje również usługi weryfikacji i korekty. Tłumaczenia wykonywane są przez ludzi, dlatego zawsze wiążą się z ryzykiem popełnienia błędu, spowodowanego często przez presję czasu. Weryfikacja i korekta mają za zadanie zredukować to ryzyko do absolutnego minimum, zachowując tym samym najwyższą jakość tłumaczeń.

Weryfikacja to usługa, która polega na sprawdzeniu tekstu i redukcji ewentualnych nieścisłości. Zadanie to należy do zawodowych tłumaczy, którzy posiadają tą samą specjalistyczną wiedzę, co osoby, które tłumaczenia wykonują. Dzięki temu tekst, który otrzymuje klient jest bliski ideału i nie zawiera błędów.

Korekta, którą również oferujemy, przeprowadzana jest przez native speakera języka docelowego, który niekoniecznie musi być ekspertem w języku źródłowym. Jego rolą jest dokładne sprawdzenie tekstu pod kątem błędów stylistycznych, gramatycznych czy ortograficznych, tak by tłumaczenie oddane w ręce klienta było w pełni profesjonalne.